Hľadáme pozemky, chalupy a chaty na pekných miestach NA PREDAJ!

To „naj“ z našej ponuky ubytovania na Slovensku

Členstvo v Klube Literárnej a prázdninovej spoločnosti Tricio
Referencie
REFERENCIE "O NÁS" OD KLIENTOV
Referencie
Referencie
 
Referencie

Referencie o práci nášho tímu od Tricio- klientov...


,,Najúžasnejšie zorganizované babské jazdy po Slovensku! Prešli sme s Gabikou kus našej krajiny a kedykoľvek s ňou budeme putovať, blúdiť a objavovať jej obľúbené tzv.Bohom zabudnuté krásy znova. Potom znova zrelaxujeme a dáme si nejaké unikátne jedlá," dievčatá z babskej jazdy
Referencie ,,Milujem Slovensko a mám ho celkom slušne pochodené aj vďaka Triciu. V tom v čom si už roky nechávam od nich poradiť, je ubytovanie a špeciálne čarovné miesta. Gabika Revická je dušou tejto výnimočnej cestovky a keď sme sa po čase spriatelili, pochopila som, prečo rada chodím cez túto cestovku. Gabika má totiž všetky miesta pochodené a zmapované, takže vie, čo vo svojej cestovke ponúka a odporúča. Na Slovensku cestujem cez Tricio, lebo sú osobní, seriózni a záleží im na tom, aby sme spolu s nimi objavovali slovenské krásy. Aj na tom, aby sme radi cestovali s nimi a to nie len jeden krát!
Tricio a Gabika milujú Slovensko tiež a je to aj cítiť!"
Slávka Halčáková
www.slavkahalcakova.sk Referencie
5533  www.vyhne.tricio.sk  
Dobrý deň, v prvom rade sa chcem veľmi poďakovať pani alebo slečne Adriane Havlínovej, za veľkú ochotu a ústretovosť pri hľadaní "v hodine dvanástej" Silvestrovského pobytu. Boli sme vo Vyhniach. Nádherný hotel, vynikajúce služby, fantastické wellnes. Silvester na Jednotku s hviezdičkou. Prajeme Vám veľa spokojných klientov a hlavne nech sa darí takejto fantastickej cestovke aj v roku 2012. S pozdravom D. Lupták
PS: už čoskoro využijeme znova Vaše služby, cca Valentín :D
(dovolenka: Silvester_2011)


,,Okrem toho, že som čítala vašu knihu, celkovo ste vo mne vzbudli záujem už pri prvom kontakte, keď sme si objednávali dovolenku cez Vás. Toto som Vám už hovorila, ale dnes si tak uvedomujem, že je to asi 4 roky a ja si presne pamätám na svoju vnútornú vetu, ktorú som si povedala po našej celkovej rozprave a objednaní chaty na letnú dovolenku. „Táto žena má fantastickú komunikáciu“: - ) - viete ja učím komunikáciu, trénujem ľudí v tejto schopnosti, takže mňa to ohromne potešilo. : -)"
Erika


194 www.kubinska.tricio.sk  Referencie
Dobrý deň, s kvalitou ponúkaných služieb Tricia a aj ubytovateľa sme boli nadmieru spokojní. Určite sa na vás obrátime aj v budúcnosti. Ďakujem. S pozdravom Irányi (dovolenka: september_2011)


3333 www.orava.tricio.sk

Referencie
1443 www.liptov.penziony.sk  
Dobrý večer, som rada, že ste sa mi pripomenuli, nakoľko sa Vám chystám napísať už mesiac dojmy z ubytovania v Liptovskom Jáne u pani Zuzky. Celkovo sme boli veľmi milo prekvapení, či už to bolo okolie, alebo samotné apartmány (a to ich opisujem zatiaľ z vonku), alebo ihrisko s domčekom pre deti.... Čo nás ale najviac dostalo, bolo zariadenie apartmánov z vnútra a strava. Keď sme prvýkrát vstúpili do toho nášho, myslela som si, že nás p. Zuzka pozvala k nej domov. Bála som si sadnúť k jej svadobnému stolu (tak bol totiž vyzdobený), deťom som prikázala nech stoja na jednom mieste, aby jej to tam náhodou nezašpinili a priznám sa i keď sa to nepatrí, oči mi behali od údivu po celej miestnosti. Keď nám oznámila, že vlastne my budeme bývať v tomto apartmáne, tak až vtedy som si sadla, ale zo šoku!!! Bolo to úžasné, cítila som sa ako v luxusnom hoteli a čo sa týka stravy - raňajky naozaj podľa chuti z každého niečo a ja tiež varím a zatiaľ mi moje výtvory každý chváli a aj sviečkovú som si myslela, že viem urobiť na jednotku, no musím uznať, že tú od Zuzky sa budem musieť naučiť, aby som tú jednotku dostala. ĎakujemReferencie za Vašu ponuku u p. Zuzky a prajem pekný večer. Glasová Monika (dovolenka: august_2011)


442 www.porac.tricio.sk
Dobrý deň, vybraná dovolenka splnila naše očakávania. Ďakujeme p. Petrovej Valike za poradenie vo výbere a sprostredkovanie. Čo sa týka dovolenky, počasie bolo výborné na turistiku. Ďakujeme aj manželom Macalovým, sú to veľlmi milí ľudia. Chata bola ako z obrázkov, vôbec nič nám nechýbalo, super na oddych vďaka kľudnej lokalite.
Ďakujeme, radi sa vrátime:) Peter&Lucia (dovolenka: august_2011)Referencie
3333 www.orava.tricio.sk  
Dobrý deň, mali sme sa výborne, služby sú super, wellness úplne postačovalo naším požiadavkám, perfektne sme si oddýchli od každodennej reality. Ubytovanie takmer v súkromí, samostatne stojace domčeky žiadny preplnený hotel. Krásne prostredie a pekná príroda. No proste perfektné na oddych. Ďakujeme za bezproblémové vybavenie pobytu
S pozdravom manželia Lehockí (pobyt realizovaný: júl_2011)

Referencie 530 www.liptov-orava.penziony.sk 
Dobrý deň, moje skúsenosti s vašou spoluprácou sú len pozitívne, od promtného a milého prístupu pani Petrovej (čo sa o Vašej konkurencii povedať nedá), až po vybavenie celého pobytu. Ubytovanie super, žiadne zatajené skutočnosti, milí domáci, vybavenie pre deti, proste boli sme veľmi spokojní a aj v budúcnosti radi využijeme vaše služby. Schmidtová (dovolenka: máj_2011)


 

 

 

5427 www.terchova.penziony.sk  

Referencie

Dobrý deň,
pobyt, ktorý ste nám zabezpečili, splnil naše očakávania nadmieru. Čo sa týka ubytovania, stravovania, služieb v hoteli, boli sme veľmi spokojní. Personál sa správal veľmi milo, vidno, že prácu s ľuďmi majú radi. Negatívne na pobyte nebolo nič, všetko hodnotíme veľmi pozitívne.
V budúcnosti využijeme určite ešte vaše služby, nakoľko sme boli spokojní aj s vašou CK, ktorá nám vybrala nádherný pobyt bez toho, aby sme museli my strácať čas hľadaním nejakého ubytovania.
Samozrejme vás odporučíme aj našim známym.
Prajem pekný deň
S pozdravom,
Martina Sklenarova (pobyt zrealizovaný v apríli 2011)
439 www.zavadka.tricio.sk  Referencie
Včera som sa vrátila z dovolenky, preto som sa neozvala po našej krásnej dovolenke, čo sme strávili v Závadke. Veľmi pekne ďakujem za super tip, cítili sme sa tam veeeeľmi dobre!
Prostredie chaty je úžasné, naplno sme si oddýchli, videli sme veľa vecí na okolí... Čierny Balog, salaš, Lesnícky skanzen... Bola to dovolenka, kde si človek naozaj oddýchol a vypol. Ubytovanie samotné bolo veľmi milené, trošku nám vadilo zo začiatku zatuchnutý vzduch, ale neskôr sme si na to zvykli.
Som veľmi spokojná s Vašimi službami, ako som to už napísala aj minule, veľmi ma potešil Váš milý, profesionálny prístup k našim požiadavkám, verím, že postupne na celom Slovensku budeme mať takého služby, ako ste Vy preukázali.

Prajem Vám veľa personálnych a profesionálnych úspechov a teším sa na ďalšie naše spoločné "projekty"
Prajem krásny deň a zostávam s pozdravom, Xénia Takácsová :)

PS: Videla som Vašu publikáciu ohľadom miest Slovenska v kníhkupectve Panta Rhei, veľmi sa mi to páči, pošlem ho určite ako darček a prezentáciu našej krajiny do Austrálie našim priateľom:)
(dovolenka: august_2010)
Ďakujem veľmi pekne za ochotu, príjemne ste ma prekvapili Vašim prístupom, kiež by každý na Slovensku bol taký milý a ochotný, ako Vy!!!!! Takácsová, Xénia


Referencie
303 www.kysuce.tricio.sk  
Príjemný dobrý deň.
V mene celej rodiny sa Vám chcem poďakovať za realizáciu a možnosť stráviť príjemný víkend cez Vašu CK na chate v Zákopčí. Mali sme sa veľmi dobre a i napriek nie moc vhodnému počasiu a vytrvalému dažďu to bolo všetko v poriadku k našej spokojnosti. Našu spokojnosť by sme chceli vyjadriť plánovaním našej budúcoročnej dovolenky cez Vašu CK. Vopred ďakujem, zostávam s pozdravom a želám ešte veľa-veľa spokojných klientov a veľa pracovných úspechov.
Jurigová Jaroslava (dovolenka: september_2008)
447 www.tatry.tricio.sk  Referencie
Ubytovanie bolo pekné, izby čisté s vlastnou kúpeľňou, čo pri 18 ľudí je úplne super. Chata v krásnom prostredí, všetko ok až na pár maličkostí:
Kuchyňa v chate je troška malá na počet ľudí, no ale dobrých ľudí sa všade veľa zmestí (... z dôvodu veľkosti sa dalo ľahko vyzut z pomáhania pri varení večere:-)), taktiež sporák by asi bolo potrebné vymeniť, keďže vyzerá dosť opoužívane a trúba nie veľmi bezpečne.
Pani majiteľka veľmi príjemná, sprostredkovala nám info o okolí, cestovné poriadky a taktiež nám oprala aj nejaké veci. Bola som prekvapená doverou pri platení, keďže jej prevádzame peniaze na účet až po pobyte.
V každom prípade by som si zajednala toto zariadenie aj na budúce, ak by som plánovala výlet pre veľkú skupinu ľudí.
Ďakujeme za krásny pobyt a ľahkú komunikáciu.
S pozdravom
Dana Ormerod (dovolenka: júl_2008)


Referencie
1443 www.chatanaliptove.sk  
Dobrý deň prajem,
s pobytom v Uhorskej Vsi sme boli maximálne spokojní, všetko bolo tip-top, nesmierna ochota, ústretovosť, profesionalita poskytovania služieb, kvalita, čistota, cit a vkus pri výbere zariadenia, atď. - boli sme veľmi spokojní. Dokonca plánujeme, že sa tam onedlho vyberieme znovu na nejaký oddychový víkend.
Vďaka za tip a veľa ďalších úspechov pri poskytovaní služieb klientom.
S pozdravom,
(A. Ridillová (dovolenka: máj_2008)

 

 


43 www.chalupa.tricio.sk   Referencie
Prajem vám pekný deň,
už niekolko rokov navštevujeme objekt 43, a navštívili sme aj objekt v 1446 v Uhorskej Vsi, sme nesmierne radi, že sa nám podarilo nájsť takéto skvelé miesto na oddych, relax, ale aj šport a zábavu. Aj tento rok sa nám opäť potvrdilo, že pani Zuzka, to čo robí, robí s láskou a každý rok niečo vylepšuje. Hoci to funguje len niekoľko rokov, darmo sme hľadali, že vyskúšame niečo nové od Tricia, ale radšej sme vsadili na istotu. Keď naše dieťa podrastie, určite sa vyberieme na dovolenku aj ďalej ako je Liptov (my sme z Košíc) a možno uz budúce leto navštívime vaše objekty na Orave. Ďakujeme za vaše služby a sme radi, že je naozaj z čoho vyberat a že môžeme odporučiť vaše služby aj našim priatelom
S pozdravom
Silvia Kupcová (dovolenka: september_2007)

  


Je skvelé, že je na slovenskom trhu CK, ktorá mi vždy nájde na mieru presne
to čo si vysnívam !!!
Moje najkrajšie spomienky sa spájajú s babskou jazdou v Uhorskej Vsi. Bol to nádherný víkend, ubytovanie bolo tej najvyššej kategórie a o majiteľke objektu ani nehovorím. Bola to "kočka" na správnom mieste, ktorá sa snažila, aby sme sa cítili príjemne.
Nesmiem zabudnúť vyzdvihnúť dreveničku v Nižnej Boci, v ktorej som s priateľom prežila krásne romantické chvíle :)))
A teda v skratke: Slovensko je krásna krajina a preto vrele odporúčam navštíviť špecialistov z CK Tricio a skúsení predajcovia Vám určite odporučia také krásne ubytovacie zariadenia, aké som navštívila aj ja.
Danka Hambálková, stála klientka


Referencie
3026 www.boca.slovenskedovolenky.sk  
Po zadaní našich požiadaviek nám cestovná kancelária TRICIO ponúkla niekoľko možností výberu. Z ich ponuky sme si vybrali typ pre nás najvyhovujúcejší. Naozaj krásny víkend sme prežili v príjemnom prostredí Vyšná Boca, v penzióne Barborka.
Štart cesty bol v Galante, čas odchodu 17,30 hod. Cesta prebiehala bez najmenších problémov, predpokladaný príchod do hotela Barborka bol medzi 20-21 hod. Keďže v autách vládla super nálada, nikto si nevšimol obchádzku v obci Bystrá. Po telefonáte s vedením hotela sme sa po chvíli dostali späť na správnu cestu. Cieľ cesty 21,30. Po uvítaní na recepcii nás čakala výdatná večera a chutný dezert. So spokojnými žalúdkami sme sa presunuli do penziónu Barborka, kde sme sa ubytovali a zabávali až do skorých ranných hodín :)
V sobotu ráno nás v penzióne čakali výdatné raňajky, výber bol skutočne bohatý. Sobotné doobedie trávil každý individuálne.. a po chutnom obede nás čakali rôzne procedúry (masáže, sauna...). Voľný čas sme mohli tráviť aj športovo prechádzkami po prírode, hraním stolného tenisu, koliek, šípok.. Po večeri sme sa presunuli do penziónu kde sme v príjemnej vinárničke hrali biliard :) A prišla nedeľa ráno.. zase chutné raňajky, káva, čaj.. po kt. sa ešte oddychovalo na izbách, prebiehalo balenie, nejaké foto na pamiatku.. V hoteli Barbora nás ešte čakal výdatný obed, rozlúčka na recepcii a cesta domov.. mali sme pred sebou výlet do Jaskyne mŕtvych netopierov, z čoho nakoniec bol výlet lanovkou Chopok-Juh-Srdiečko. Tu sa nám naskytol prekrásny výhľad na Nízke Tatry a to bola bodka za naším skutočne krásne stráveným víkendom. Cesta domov prebehla bez komplikácií.
Touto cestou chceme poďakovať cestovnej kancelárii TRICIO, a úprimná vďaka patrí konateľke spoločnosti p. Gabriele Revickej za sprostredkovanie nádherne prežitého víkendu..
S pozdravom
Praznovská


Zaujíma Vás

- čo o našej ponuke povedali klienti? Viac: Referencie našich klientov

- čo napísali o našej spolupráci ubytovatelia? Viac Referencie od ubytovateľov
Staňte sa našimi fanúšikmi na Facebooku a získajte aktuálne informácie o našich akciách a súťažiach!!!

Slovenskedovolenky na Facebooku

Ďalšie články s témou Referencie - ubytovanie na Slovensku


Fotografie venované téme cestovný ruch na Slovensku:

 
     
 
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
 


 

Túžite po vlastnej chate alebo chalupe? Pozrite si naše chaty a chalupy na predaj.

Naša Literárna a prázdninová spoločnosť Tricio je hlavným sponzorom Autorskej školy Literario (ako vydať knihu, ako napísať knihu)

Chcete si postaviť vlastnú drevenicu? Pozývame vás na vzorovú Tricio - drevenicu

Poradíme vám Ako si založiť cestovnú kanceláriu , Ako prosperovať vďaka talentu, Ako podnikať cez internet - pozrite si naše vzdelávacie aktivity


Komentáre k článku

Pridať komentár

Meno:
Email:
Nadpis:
Komentár:
Komentár bude zverejnený do 24 hodín, ak nebude obsahovať vulgarizmy alebo iné nevhodné výrazy.
 
Referencie
 
odporúčame: pobyty so zľavou | darčekové poukazy | dovolenka s deťmi | ubytovanie so psom | historické hotely | romantické pobyty | predaj leteniek | lyžovačka na Slovensku | ubytovanie na Liptove | vlastná drevenica | pozemky na predaj | chata na Liptove | výstavba dreveníc – drevenice | kam na Slovensku | chaty a chalupy na predaj | letná dovolenka s deťmi | malé chaty na Slovensku | lacné chaty | penzión pri jazere | veľké chaty na Slovensku | Knihy o Slovensku | Výlety v okolí Bratislavy | Levický hrad a okolie | Banská Štiavnica a okolie | Kalvária pri Banskej Štiavnici | Svätý Anton | Okolie Banskej Štiavnice | Revištské Podzámčie | Čierny Balog a Dobročský prales | Čierny Balog a Vydrovská dolina | Krásna Hôrka - hrad | Betliar - kaštieľ | Vysoké Tatry | Pieniny | Pieniny - Stará Ľubovňa | Spišský hrad | Liptov | Orava | Vlkolínec | Špania dolina | Martin a okolie | Kremnica a hrad | Bojnice a hrad | Strečno - hrad | Javorníky a Malá Fatra | Trenčín a Trenčianske Teplice | Gazdovský dvor na Myjave | Komárno – Európske námestie | Filmy o Slovensku
© 2003-2012 - www.slovenskedovolenky.sk - všetky práva vyhradené!
Akékoľvek publikovanie obsahu týchto stránok je povolené len s písomným súhlasom majiteľa portálu.
Tricio Literary & Holiday Company, s.r.o.

partneri:

                    

Chcete vydať knihu? Pomôžeme vám!